CA Hliník - Erika Vidovičová

ID: 771146

Panama - Nikaragua - Kostarika

Termín: 14.03. (Ne) - 24.03. (St) 2021

Délka pobytu: 11 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 79 490 Kč

Harmonogram
1. den: Odlet z Prahy do Panama City (s přestupem), transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

2. den: Snídaně. Během prohlídky města nevynecháme Staré město, El Amador Causeway či budeme obdivovat moderní výstavbu. Prohlídka Panamského průplavu, možnost pozorování lodí a provozu celého průplavu, muzea průplavu. Odpoledne návštěva muzea Biodiversidad, které navrhl světově proslulý architekt Frank Gehry. Nocleh v Panama City.

3. den: Po snídani návštěva indiánského kmene Embera v Rio Chagres, kde můžeme ocenit životní styl jednoho z domorodých etnik, jeho ruční řemesla a suvenýry. Kromě návštěvy si můžeme vychutnat osvěžující vody vodopádu.

4. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do hlavního města Nikaragui - Managua. Krátká prohlídka města a transfer do Leonu. Během prohlídky Leonu nevynecháme katedrálu či muzeum básníka Rubena Daria, které se nachází v krásném koloniálním domě. Ubytování. Nocleh v Leonu.

5. den: Snídaně. Brzy ráno odjezd do Granady. Cestou navštívíme národní park Masaya. Vyrazíme i na vrchol sopky, kde bude možnost pozorovat červenou zářící lávu uvnitř kráteru. Přejezd k návštěvě trhu Masaya, kde místní řemeslníci nabízí předměty - ručně vyráběnou barevnou keramiku či kožené zboží. Odjezd na ubytování. Nocleh.

6. den: Po snídani návštěva koloniálního města Granada, nejstaršího města na kontinentě. Prohlédneme si historickou část města včetně dominantní 500 let staré katedrály La Merced s nádherným výhledem na město či muzeum San Francisco. Na závěr dne prohlídka muzea čokolády, kde uvidíme proces výroby. Možnost výroby vlastní čokolády. Nocleh.

7. den:
 Po snídani přejedeme do Kostariky, do oblasti národního parku Monteverde. Cesta vede krásnou scenérií jezera Arenal. Uvidíme různé plantáže např. cukrové třtiny, kávy či banánů. Večeře a nocleh v Monte Verde. 8.den: Po snídani následuje návštěva národního parku Monteverde nedaleko městečka Santa Elena, V ceně je vstup na visuté lávky v korunách džungle s panoramatickým výhledem. Rezervace o 10500 hektarech v nadmořské výšce 1200 až 1400 m n. m. nabízí jiný pohled na flóru a faunu a ukazuje velké přírodní bohatství Kostariky. Nocleh. 

9. den: Po snídani transfer do La Fortuny. Odpoledne výlet k sopce Arenal, uvidíme staré lávové pole z předchozích velkých erupcí. Následuje návštěva termálních pramenů v hotelu Baldi s řadou různě teplých až horkých bazénů. Možnost koupání. Odjezd na ubytování. Nocleh.

10. den: Snídaně, transfer na letiště v San Jose, odlet (s přestupy) do Prahy.

11. den: Přílet do Prahy ve večerních hodinách.
V ceně zahrnuto
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků s přestupem • místní přelet Panama City – Managua včetně tax a příplatků • pozemní dopravu dle programu • služby místního českého / slovenského průvodce • 9 noclehů se snídaní v hotelech ***/**** dle programu • stravování dle programu • vstupy dle programu • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič) • vstupy mimo program • turistickou taxu cca 13 USD (Nikaragua) • odletovou taxu cca 26 USD (Kostarika).
Abstrakt

Panama City I Panamský průplav I Rio Chagres I Managua I N.P. Masaya I Managua I Leon I N.P. Masaya I Grenada I N.P. Arenal I N.P. Monteverde

Doplňující informace
Fakultativní služby: • přípl. za jednolůžkový pokoj 16 990 Kč Informace: Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob.   K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  
Výhody
NOVINKA 2020
Poznejte to nejlepší....
14.03. (Ne) - 24.03. (St) 2021 - 11 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Praha
-79 490 Kč
Vybrat termín
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-85 130 Kč
Vybrat termín
11.10. (Po) - 21.10. (Čt) 2021 - 11 dní, 9 nocí
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Praha
-79 490 Kč
Vybrat termín
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-85 130 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPanama
MístoPanama
HotelPanama - Nikaragua - Kostarika
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba
Termín14.03.2021 - 23.03.2021 - s dopravou 14.03.2021 - 24.03.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...