CA Hliník - Erika Vidovičová

ID: 617926

HOLIDAY BEACH MOTEL DIBBA ***

Termín: 12.06. (Pá) - 16.06. (Út) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 17 700 Kč

Poloha
FUJAIRAH:

Fudžajra je dalším ze sedmi emirátů tvořících Spojené Arabské Emiráty. Nachází se na jejich východě, u hranic s Ománem.Tato oblast na pobřeží Ománského zálivu se od ostatních emirátů liší tím, že zde není žádná písečná poušť. Má rozlohu 1 150 km2 a asi 150 000 obyvatel, kteří hlavně žijí ve stejnojmenném hlavním městě. Fudžajra, hlavní město emirátu, je poklidná lokalita, kterou by si za svůj cíl měli vybrat všichni milovníci historie. Roku 1902 se emirát stal britským protektorátem a roku 1971 se stal součástí Spojených arabských emirátů. Emirát je absolutistickou monarchií, takže veškerou moc má emír Hamad bin Mohammed Al Sharqi, který vládne od roku 1974. Ekonomicky země závisí na dotacích z federace. Místní průmysl je zejména stavebnictví, turismus a existuje zde bezcelní zóna. Území emirátu je převážně hornaté, což je příčinou relativně vysokých dešťů, které umožňují zemědělství. Emirát je vyhledáván především kvůli svým nádherným plážím, čistému moři, ve kterém je hojnost mořského života a Fudžajra je skvělou volbou pro ty, kteří se rádi potápějí či šnorchlují. Nejlepším místem pro potápění je jednoznačně Khor Fakan. Je zde krásná příroda a historické a kulturní památky jako je např. vesnice „Shimal/Shamal“, ve které se nachází několik archeologických oblastí, či město „Dibba“, známé pro své starobylé hrady, tvrze a ruiny. Dále se zde nachází vesnička „Al Bithna“ – bývalá pevnost hlídající vstup do Harajských hor, které místy dosahují výšky více než 2 000 m., minerální léčivé prameny „Madhab“ a „Gamour Spings“.


Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Ubytování
HOLIDAY BEACH DIBBA 3***:

Holiday Beach Motel leží v klidné oblasti emirátu Fujairah na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, obklopen krásnou písečnou pláží u průzračně čistých vod Ománského zálivu a na pozadí tyčícím se pohořím Al Hajar. Ze soukromé pláže je krásný pohled na Indický oceán. Na mezinárodní letiště v Dubaji je to zhruba hodina jízdy. Všech 43 klimatizovaných chat stojí kolem venkovního bazénu. Před každou chatou nebo vedle ní je vlastní parkovací místo. Standartní pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. Mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, vlastní terasu nebo balkón s výhledem do zahrady, koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, ledničku a minibar. Žehlička a varná konvice je na vyžádání. Motel je také domovem pro potápěčské centrum se zkušenými instruktory a nabídne vám vzrušení z potápění s kyslíkovou lahví na otevřeném moři. Pořádají se výlety plachetnicí k velkolepému poloostrovu Musendam. Hlavní hotelová restaurace Coral disponuje výhledem do zahrady a na moře a specializuje se na libanonské mezza a pokrmy tandoori. Můžete zde také zajít na drink do baru a navštívit noční klub s živou hudbou a břišním tancem.


06.06. (So) - 10.06. (St) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Praha
-18 500 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Vídeň
-18 500 Kč
Vybrat termín
06.06. (So) - 13.06. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Praha
-22 800 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Vídeň
-23 300 Kč
Vybrat termín
07.06. (Ne) - 11.06. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 noci
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Vídeň
-20 100 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoFujairah
HotelHOLIDAY BEACH MOTEL DIBBA
Dospělá osoba
Termín12.06.2020 - 16.06.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Kentlucky s.r.o. IČO: 26475693
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...